Неділя
21.07.2019
09:24
Категорії розділу
Домашнє завдання [4]
Шкільний час [3]
Позакласна діяльність [1]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Cайт вчителя англійської мови Гузієнко Ірини Олександрівни
Головна » Файли » Мій рідний 2-В » Шкільний час

Зразки диктанту з української мови
09.12.2016, 12:29

Федько дуже хотів до школи. Щовечора він вчив алфавіт, писав букви, рахував зорі на небі. Хлопчик з нетерпінням чекав зустрічі зі своєю вчителькою. Для Федька це була мрія всього життя. (30 сл.)

Тихий осінній день. У яблуневому саду літають джмелі. Вони прилетіли до яблука, що впало з дерева і лежить на землі. З яблука тече солодкий сік. Обліпили яблуко джмелі. Зайшло сонце. А в саду пахнуть яблука, нагріті сонцем. (37 сл.)

Любов до Батьківщини
Усе хороше починається з любові. Любов до Батьківщини починається з любові до матері. Від мами ти вперше почув мову своєї Вітчизни. Мати навчила ходити по рідній землі, пізнавати по запаху квіти, по голосу – птахів. (37 сл.)

Наш хліб
Ти, знаєш що таке хліб? Хліб – це наше життя, наше багатство. Без хліба люди – сироти, а земля – страждальниця. У хлібину вкладена велика праця багатьох людей. Шануйте працю хліборобів! Бережіть хліб! (32 сл.)

Вербна неділя
У вербну неділю існує старовинний звичай приносити додому гілочки верби. Їх святять у церкві. За народними повір’ями гілочки верби оберігають людину від хвороб і лиха. Народ свято шанує це повір’я. (32 сл.)

Калина
За популярність символ калини не має рівних. Її ім’ям в Україні названо сотні сіл, вона оспівана в піснях. У народі калина символізує дівочу чистоту, красу, силу життя, людську долю, єдність нації, Батьківщину. (33 сл.)

Україна наша ненька
Ти живеш в Україні. У тому краю, де співають солов’ї і виграють на сонці пшеничні лани. Де веселими хвилями котиться Дніпро. Де виросли Тараса Шевченко, Іван Франко, Леся Українка. Твій рід українській. А ти – українець. Бережи свій рід, свою рідну Україну. (44 сл.)

Категорія: Шкільний час | Додав: tidommm
Переглядів: 188 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar